Чому найняти ілюстратора важливо для вашого бізнесу

Чому найняти ілюстратора важливо для вашого бізнесу

Ілюстратори — це особливий тип художника, який працює з різними засобами для створення мистецтва, покликаного передати конкретні концепції. Навіщо наймати для свого бренду?

Ілюстрації широко використовуються для книг, оскільки вони допомагають ефективніше оповідати історію. Само собою зрозуміло, що ілюстрації відіграють важливу роль у просуванні будь-якої ідеї, особливо коли йдеться про маркетинг вашого бізнесу.

Основна роль ілюстратора — доповнювати інформацію за допомогою персонажів, які намальовані в цікавих стилях і зображують певні настрої. Вони володіють великою уявою і розуміють колір, баланс і макет.

Що стосується визначення ілюстрації, то це більше, ніж просто малюнок різних персонажів і фонів. Цей тип візуалізації зазвичай щось пояснює. Це надає глибини історії, навіть не вказуючи повних деталей у тексті. Ілюстрації можуть пояснити цілу концепцію за допомогою простих зображень або малюнків.

Різні типи ілюстрацій

Окрім загальної мети доповнення до дитячих книжок, існує багато типів ілюстрацій, які зазвичай відрізняються відповідно до потреб у візуалізації концепції, історії чи інформації. Найбільш часто використовувані наступні:

1. Редакційна ілюстрація

Редакційні ілюстрації, які зазвичай зустрічаються в книгах, журналах, газетах та інтернет-каналах, призначені для кращого вираження ідеї. Він має супроводжуватися текстом, оскільки він створений для того, щоб зміцнити думку історії, щоб залишити незабутнє враження на читача.

2. Рекламна ілюстрація

Цей тип ілюстрації спеціально спрямований на рекламу чогось, привертаючи увагу аудиторії. Вони можуть бути як з текстом, так і без нього, але найвизначнішою особливістю є те, що він завжди містить логотип або стиль фірмового оформлення компанії. Це досягти двох цілей, а саме представити компанію та змусити її запам’ятати, пов’язавши ілюстрацію та історію з брендом.

3. Концепт-арт

Цей тип ілюстрації спеціально створений для створення певного середовища, персонажів, предметів, костюмів тощо. Він широко використовується як робочий матеріал для фільмів, ігор та багатьох інших галузей. Вони повинні виглядати естетично красиво, але також доречно, щоб правильно відобразити концепцію.

Читайте також:  16 прикладів ілюстрацій веб-дизайну

4. Модна ілюстрація

Модним дизайнерам допомагають ілюстрації для візуалізації одягу перед тим, як він почнеться виробництво. Окрім того, що вони використовуються як посібник із шиття, модні ілюстрації можуть також продемонструвати артистизм дизайнера, показуючи дизайн у дуже стилізованих малюнках.

5. Технічна ілюстрація

Цей стиль також називають науковою ілюстрацією. Цей стиль використовується для точного показу інформації в простій формі. Важливо мати правильні деталі та зробити ілюстрації чіткими, щоб уникнути плутанини. Це зазвичай використовується в брошурах, навчальних матеріалах, інструкціях тощо.

6. Інфографіка

Інфографіка, дуже поширена в будь-якій галузі, схожа на резюме довгих тем. Вони призначені для ущільнення інформації за допомогою веселих і пов’язаних зображень. Вони допомагають читачеві зрозуміти та запам’ятати складні дані замість того, щоби отримати інформаційне перевантаження.

7. Ілюстрація упаковки

Цей тип ілюстрації працює так само, як рекламні ілюстрації, але більше фокусується на упаковці продуктів. Вони покликані привернути увагу, а також краще просувати бренд, маючи деталі брендингу в дизайні.


Великі бренди використовують ілюстрації

Багато брендів усвідомлюють, наскільки потужні ілюстрації допомагають людям впізнати певний продукт. Ось деякі з найвідоміших брендів, які використовують ілюстрації як маркетингову стратегію:

1. Slack. Цей бренд відомий використанням яскравих кольорів для своїх ілюстрацій. Стиль досить ефективний, оскільки аудиторії легше запам’ятати бренд і навіть спонукає до взаємодії.

Великі бренди за допомогою ілюстрації
https://www.byalicelee.com/slack

2. Etsy. Бренд використовує ілюстрації, щоб зміцнити ручну природу компанії. Вигадливий ілюстративний стиль імітує якість елементів на веб-сайті, використовуючи ілюстрації з різними формами, символами та об’єктами.

Великі бренди за допомогою ілюстрації

Великі бренди за допомогою ілюстрації
https://medium.com/etsy-design

3. Асана. Прості форми та фірмові кольори є основними ознаками ілюстрацій на його веб-сайті. Прості зображення підкріплюють ідею наявності платформи, яка проста у використанні.

Читайте також:  UX ілюстрація об’єднує вміст, візуальні елементи та функції

Ілюстрація великого бренду

Ілюстрація великого бренду
https://blog.asana.com/

4. Salesforce. Що робить веб-сайт незабутнім, так це яскраві кольорові ілюстрації, які супроводжують інформацію для аудиторії. Існує баланс між цими двома елементами, що робить веб-сайт не перевантаженим.

Ілюстрація бренду
https://www.facebook.com/salesforce/
Ілюстрація бренду
https://jasonhilldesign.com/salesforce/

5. Каспер. Хоча ілюстрації не розміщені на першій сторінці, їх можна знайти в інших частинах їхнього блогу. Їх стиль більше полягає в тому, щоб мати яскраві кольори та повторювані зображення, щоб створити вплив.

Ілюстрація бренду

Ілюстрація бренду
https://tomi.work/the-perfect-mattress

Використання ілюстрацій

Відчуття мати щось оригінальне і показати це глядачам чудове. Саме це є метою створення ілюстрацій для вашого бренду. Але це більше, ніж те, щоб ви почувалися краще від чудового вмісту; ілюстрації також мають масу інших цілей, зокрема:

  • Впровадження креативності в маркетингові матеріали.
  • Заохочення асоціації унікальних брендів.
  • Представлення складних ідей.
  • Передача певного повідомлення бренду.
  • Залучення потенційних клієнтів.

Чому великі бренди наймають ілюстраторів?

Ілюстрації зараз займають центральне місце в індустрії маркетингу, оскільки ілюстрації домінують у маркетингових формах мистецтва. Багато брендів відчайдушно прагнуть мати ілюстраторів у своїй команді, оскільки вони визнали, що оповідання — це більш переконливий вид маркетингу. Люди можуть запам’ятовувати візуальні зображення краще, ніж довгий текст. За допомогою ілюстрацій їм легше привернути увагу, щоб аудиторія могла відкрити бренд.

Коли справа доходить до успіху вашого бізнесу, ілюстратор є величезною допомогою з точки зору візуалізації ідей, надання унікального досвіду клієнта та передачі потужних повідомлень бренду. Ось чому існує величезний попит на ілюстраторів, особливо серед тих брендів, які відчувають проблеми в цих сферах.

Ось основні причини, чому більшість брендів наймають ілюстраторів:

  1. Вони допомагають привернути увагу. Ілюстрації миттєво привертають увагу. Це допомагає бренду емоційно спілкуватися з клієнтами, більше ніж звичайні фотографії. Ілюстратори можуть підкреслити індивідуальність бренду за допомогою унікальних зображень.
  2. Розкажіть історію бренду. Ілюстрації є більш привабливими і можуть бути залучені до проектних емоцій. Ця якість робить більш ефективним розповісти історію бренду, яка є переконливою та зрозумілою для аудиторії. Ілюстратори мають можливість створювати персонажів, які правильно відображають емоції наративу бренду.
  3. Виділяйтеся серед конкурентів. Розширення цифрових ринків значно ускладнює завершення для багатьох компаній. Ілюстратори можуть створювати ілюстрації, використовуючи стилі, відмінні від бренду.
  4. Створіть впізнаваність бренду. У зв’язку з зростаючою конкуренцією може бути важко зв’язатися з клієнтами. Ілюстратори можуть створювати ілюстрації, які використовуватимуться в соціальних мережах та інших маркетингових кампаніях, щоб пом’якшити проблему, демонструючи індивідуальність бренду в незвичайний і більш привабливий спосіб.
  5. Пропонує налаштування. Ілюстратори – різнобічні художники. Вони можуть створити щось унікальне, веселе, цікаве та будь-які інші типи ілюстрацій, які відповідають вашому типу бренду.
Читайте також:  12 тенденцій графічного дизайну та ілюстрацій в 2022 році

Хоча ілюстратори вважаються чудовим доповненням до маркетингової команди, також необхідно враховувати витрати на найм. Погодинні ставки для ілюстраторів зараз коливаються від 25 до 1000 доларів за годину. Ілюстраційний проект зазвичай коштує від 90 до 465 доларів США, але це може бути вище залежно від того, наскільки великий проект.


Використання ілюстрацій для вашого бізнесу – це дуже ефективна маркетингова стратегія, яка принесе більш ніж задовільні результати. Сьогодні ідеальний час, щоб мати ілюстрації до вашого бренду, оскільки вони ефективні для підвищення впізнаваності бренду та збільшення залучення. Це також може бути способом спроектувати позитивний імідж, який буде тривалим. Зважаючи на сучасні стандарти брендингу, важливо, щоб ви впливали на аудиторію, щоб вас запам’ятали. Ілюстрації можуть допомогти вам зробити це.