Цифрова історія: посібник про те, як розповісти історію свого бренду за допомогою ілюстрацій

Цифрова історія: посібник про те, як розповісти історію свого бренду за допомогою ілюстрацій

Існує багато цифрових стратегій, які використовуються для захоплення аудиторії. Ілюстрації оповідань є одним із найбільш можливих варіантів.

Існує багато цифрових стратегій, які використовуються для захоплення аудиторії. Ілюстрації оповідань є одним із найбільш можливих варіантів. У цій статті ми покажемо вам, як розповісти історію свого бренду за допомогою ілюстрацій.

Цифровий розповідь
Link

Використання візуальних елементів у повній мірі є потужним засобом для маркетологів. Вони можуть передавати конкретні повідомлення, щоб зв’язатися зі своїми клієнтами. Цифровий маркетинг стає все більш популярним, тому зростає попит на візуально привабливі матеріали. Коли справа доходить до цифрових стратегій, які захоплюють аудиторію, ілюстрації історії є одними з найбільш можливих варіантів.


Що таке цифрова історія

Цифрова історія використовує розповідь, щоб передати конкретне повідомлення. При використанні в маркетингу мета полягає в тому, щоб дати можливість аудиторії відчути емоції, які спонукають її до позитивних дій щодо бренду. Це важливо в сучасному маркетингу, оскільки відкриває шлях до зв’язку з клієнтами.

Деякі поняття можуть бути занадто складними для розуміння аудиторією. Концепції можуть стосуватися ідеалів вашого бренду, того, як працюють ваші продукти чи послуги, або іншої ідеї, яку потрібно детально пояснити. З цифровим оповіданням ілюстрації допоможуть людям уявити концепцію. Так їм легше це зрозуміти і оцінити. Інфографіка, наприклад, допоможе пояснити складні дані. Цифровий розповідь допоможе бренду охопити людей і змусить їх зрозуміти їхнє повідомлення.

Link

Цифровий розповідь перетворює графічний дизайн та ілюстрації в інформацію, що запам’ятовується. Були проведені дослідження щодо того, як розповідь історії полегшує людині збереження інформації. Навіть Вища школа бізнесу Стенфорда з’ясувала, як люди легко запам’ятовують історії на 63%.


Які ключі до ефективної історії бренду?

Навіть без точних подробиць глядачі можуть згадати бренд з гарною історією. Сильна історія — один із найпотужніших способів залишити незабутнє враження. Тому важливо створити ефективну історію бренду, яка б змусила клієнтів запам’ятати ваш бренд і залишитися його.

Використання приголомшливої ​​сили розповіді та інтеграція її в цифровий маркетинг допомагає створювати рекламу, яка буде спорідненою та має тривалу силу. Ілюстрації сюжетів у бренд-маркетингу також не обмежуються одним методом, як-от фільм.

Історії можна розповідати усно, у письмовій формі або за допомогою зображень. Розповідь є універсальним у тому сенсі, що для його доставки можна використовувати майже всі канали. Ви можете розповісти свою історію через свій веб-сайт, маркетинг у соціальних мережах, маркетинг електронною поштою або навіть за допомогою традиційної реклами на білбордах.

Читайте також:  10 причин, чому цифрові ілюстрації ефективні в маркетингу

Ключами до створення ефективної історії бренду є:

  • Ретельно вивчивши тему. Ви не можете очікувати, що аудиторія відразу зрозуміє концепцію вашого дизайну, якщо ви з нею не знайомі. Ви повинні ретельно вивчати тему, яку історію ви будете розповідати, як ви будете її ілюструвати тощо, щоб створити ефективну історію, яка має резонанс. ‍
  • Висвітлений конфлікт АА. Відкритість про свої недоліки та їх показ змушує людей довіряти вашому бренду. Будьте прозорими щодо труднощів, з якими зіткнувся ваш бренд, і володійте ним.
  • Виготовлена ​​резолюція. Як головний герой історії, ваш бренд повинен мати можливість структурувати рішення для вирішення конфлікту. Аудиторія повинна побачити, що ви досить надійні, щоб вирішити конфлікт.

Як ілюстрації можуть вплинути на історію вашого бренду?

Ілюстрації корисні для створення міцного бренду. Їх легко використовувати та інтегрувати особистість бренду у вашу маркетингову стратегію. За допомогою ілюстрацій ви можете намалювати чітку картину іміджу вашого бренду. Наприклад, мінімалістичні ілюстрації ідеально підходять для брендів, які хочуть виділяти витонченість і професіоналізм. Ті, хто прагне до інноваційного фронту, повинні використовувати складну, візуально упаковану та барвисту графіку та ілюстрації, що налаштовуються .

Link

Розповідаючи гарну історію за допомогою ілюстрацій, ви можете продемонструвати, чому ваш бренд цікавий і актуальний для клієнтів. У вас є шанс зробити історії особистими, щоб залучити аудиторію до історії. Ілюстрації дозволять вам вселити емоції та співпереживання. Замість того, щоб розповідати свою історію за допомогою простих текстів, які, як правило, нудні та складні, ілюстрації дають вам інший варіант. Цей вибір часто простий, але більш запам’ятовується, споріднений і розважальний.


Чому ілюстрації ефективніші для історій бренду

Багато компаній все ще не використовують графічний дизайн та стокові зображення, розповідаючи історію свого бренду. Хоча вони все ще здатні зробити історію візуально естетичною, вони не можуть конкурувати з тим, що ілюстрації можуть надати краще.

Найбільша відмінність між графічним дизайном та ілюстрацією полягає в тому, що перший більше стосується технічного аспекту створення візуальних елементів. Останній орієнтований на створення творчого, емоційного результату. Більшість дизайнерів погодиться з тим, що ілюстрації несуть тепло і можуть передавати інформацію більш розважальним і органічним способом. Це говорить про те, що ілюстрації можуть залучити більш глибокий зв’язок з аудиторією, ніж проста графіка.

Читайте також:  Поради провідних ілюстраторів щодо пейзажних ілюстрацій

Як розповісти історію свого бренду за допомогою ілюстрацій

Існує багато різних способів розповісти історію бренду. Використання ілюстрацій заохочується, коли йдеться про цифровий маркетинг, оскільки це полегшує розвиток емоційних інвестицій. Ілюстрації є ідеальним джерелом креативних ідей та графіки, які може оцінити аудиторія.

Щоб ілюстрації працювали для історії вашого бренду, вам потрібно:

1. Зосередьте свою мету на створенні особистого бренду. Ви повинні бути дуже конкретними щодо повідомлення, яке ви хочете, щоб аудиторія зрозуміла. Подумайте про кольори, які будете використовувати. Найдрібніші деталі, такі як кольори та шрифти, повинні відповідати історії вашого бренду. Це допоможе створити настрій, якщо ви використовуєте кольори, які викликають правильні емоції та задають тон історії.

2. Подумайте про кольори, які будуть використані. Найдрібніші деталі, такі як кольори та шрифти, повинні відповідати історії вашого бренду. Це допоможе створити настрій, якщо ви використовуєте кольори, які викликають правильні емоції та задають тон історії.

3. Виділіть різноманітність. Ви можете розширити охоплення, якщо зможете підкреслити різноманітність. Намагайтеся створювати ілюстрації, які є всеохоплюючими та відзначають рівність. Персонажі, наприклад, повинні мати різні кольори шкіри, раси тощо.

4. Будьте послідовні зі своїм стилем. Один із способів відобразити свій бренд серед аудиторії – це дотримуватися стилів ілюстрацій. Аудиторія зможе помітити ваш бренд завдяки вашим виразним художнім нахилам.

5. Створіть свого персонажа. Ілюстрації, як правило, містять симпатичних персонажів. Персонажі надають позитивну ауру вашій маркетинговій стратегії та піднімуть настрій історії.

Absurda

6. Проілюструйте конфлікт. Конфлікт у вашій історії – це те, що дозволить вам підкреслити мету вашого бренду. Ілюстрація конфлікту змусить аудиторію побачити вашу цінність, щоб уникнути зустрічі з тією ж бідою.

7. Покажіть, як ви ведете свій бізнес. Ілюстрація – це чудовий спосіб показати все про свій бізнес. Це дає аудиторії розуміння того, що ви насправді робите, і процесів, що стоять за цим. Це розвиває глибше розуміння вашого бренду та успішно створює ідентичність особистого бренду.

Читайте також:  UX ілюстрація об’єднує вміст, візуальні елементи та функції

8. Проілюструйте свою непросту подорож і віхи. Немає нічого цікавішого, ніж слухати про надихаючі історії. Історія вашого бренду повинна показувати, що є особливого у вашій компанії. Оживіть свою історію за допомогою ілюстрацій, які передають індивідуальність вашого бренду, але не забудьте зробити це, щоб виглядати привабливо. Виділіть події, які підтверджують основний меседж оповідання.

Досліджуйте командну роботу як тему

9. Дослідіть роботу в команді як тему. Замість того, щоб зосередити свою історію на тому, що ви можете зробити як бренд, ви також можете включити аудиторію в сюжет. Зробіть ілюстрації, які показують, як вони є частиною вирішення конфлікту. Це покаже, наскільки вони потрібні як частина рішення. Це також покаже, що ви обидва можете працювати разом для досягнення одних і тих же цілей.

20. Використовуйте творчі наративи. Недостатньо мати чудову історію тріумфу вашого бренду над негараздами. Покажіть унікальність вашого бренду, використовуючи добре розроблений графічний дизайн та ілюстрації. Яскраві та розважальні зображення повинні показувати, чому ваш бренд унікальний. Він також повинен визначати вашу компанію та доводити те, за що ви відстоюєте.


Важлива історія вашого бренду

Ваша історія визначає, ким ви є як бренд. Люди довіряють брендам, у яких є історії, які вони знають і пов’язують із ними, і спілкуються з ними. Окрім зосередження на реальному маркетингу продукту, аудиторія повинна бачити мотивацію бізнесу. Це дуже важливо для завершення роботи з клієнтом.

За допомогою ілюстрацій ви можете допомогти аудиторії розширити обізнаність про ваш бізнес. Це відбувається шляхом передачі вашого повідомлення таким чином, щоб вони могли легко засвоїти та зрозуміти. Даючи їм уявлення про успіх вашого бренду через історії, ви зможете краще спілкуватися з клієнтами.

Ілюстрація історії сприяє першокласній творчості, але лише тоді, коли ви можете зробити це правильно. З цифровим маркетингом графічний дизайн та ілюстрації відіграють величезну роль у донесенні вашого повідомлення до аудиторії. Ілюстрації дозволяють маркетологам передати історію, навіть не пояснюючи нічого. Художній спосіб розповість історію простіше, легше для розуміння та більш ефектний.