10 ефективних способів використання ілюстрацій для вашого бренду

10 ефективних способів використання ілюстрацій для вашого бренду

Ілюстрації бренду можуть зробити складні повідомлення простими. Вони також можуть додати бренду компанії характер і відчуття. Ось 10 ефективних способів додати ілюстрації до вашого бренду.

Ілюстрації – це не просто малюнки. Вони можуть бути репрезентаціями вашого бренду та висловлювати, хто ви є. Ви можете використовувати їх, щоб повідомити аудиторії свої наміри, цілі та бачення. Ця стаття дасть вам ідеї про те, як і де використовувати ілюстрації для вашого бренду.

Глядачі люблять ілюстрації. Це в основному тому, що вони особисті, близькі та творчі. Звичайно, вони також мають більше візуальної привабливості в порівнянні з письмовим вмістом.

Ілюстрації можуть легко розповісти історію чи ідею, поєднуючи візуальні елементи з образотворчим мистецтвом. Вони можуть створювати сцени зі схожими персонажами в центрі. Ілюстрації також чудово відображають настрій та емоції персонажа чи сцени. З’єднані разом, усе це зацікавить глядачів.

Чому варто розглянути можливість використання ілюстрацій для свого бренду?

Інвестування в ілюстрації брендів може справити позитивне враження на ваших цільових клієнтів. Надання їм найкращих візуальних матеріалів створить незабутнє враження. Це посилюється, коли ілюстрації послідовні та показують індивідуальність бренду. Це дозволяє креативно висловити свій бренд, привернувши увагу більшої кількості клієнтів.

ілюстрації для вашого бренду?
https://drawkit.com/product/website-illustrations-starter-kit

Візуальні пристрої можуть допомогти більш ефективно та органічно передати повідомлення вашого бренду. Це включає настроювані графіки, ілюстрації та інші візуальні матеріали.

Вони також додають креативності та стилю будь-якій платформі, де вона існує. Ілюстрації допоможуть переконати, поінформувати та вплинути на аудиторію. Поєднання графіки та ілюстрацій допомагає краще передати повідомлення. Це допомагає вашим клієнтам зв’язатися з вашим брендом.

Що стосується ілюстрацій, мова, якою ми розмовляємо, не є таким великим обмеженням. Повідомлення, яке подає ілюстрація, часто може бути добре зрозуміле авдиторії.

Вони допоможуть вам передати невисловлені повідомлення та посилити повідомлення, які ви передали. При правильному виконанні вони також підвищать впізнаваність бренду. Це не завжди легко досягти графічному дизайну самостійно.

10 ефективних способів використання ілюстрацій для вашого бренду

Ілюстрації потужні та різноманітні. Ніщо не може краще зробити складні повідомлення набагато простішими. Ось ефективні способи додати ілюстрації до вашого бренду:

1. Використовуйте для креативного оповідання бренду.

Історії бренду зміцнюють емоційний зв’язок аудиторії з вашим брендом. Завдяки цьому використання ілюстрацій може бути надзвичайно різноманітним. Індивідуальні ілюстрації чудово доповнюють фантастичну історію бренду або маркетингову кампанію.

Читайте також:  Як ілюстрація додає емоції до UX

На відміну від простого дизайну, ви можете використовувати ілюстрації, щоб перебільшити емоції історії. Ви також можете використовувати їх, щоб задіяти уяву аудиторії. Це допомагає створити емоції, які ви хочете, щоб вони відчували, коли бачать ваш бренд.

Для використання ілюстрацій немає реальних меж. Це означає, що ви можете використовувати їх для посилення меседжу кожного елемента візуального маркетингу.

Як зображення для статей блогу
https://dribbble.com/shots/6505354-Bepanthol-Instagram-Story-Illustrations/attachments/6505354-Bepanthol-Instagram-Story-Illustrations?mode=media

2. Як зображення героя для вашого веб-сайту

Зображення героя дає аудиторії уявлення про ваш бренд і те, що пропонує ваша компанія. Він знаходиться на видному місці, тому важливо правильно донести повідомлення. Він повинен донести повідомлення вашого бренду вашим відвідувачам.

Хоча для банерів-героїв спокусливо містити багато тексту, довгі підписи можуть бути нудними. Жорсткі візуальні елементи, такі як ілюстрації, більш ефективні для створення миттєвого зв’язку. Важливо, щоб ви могли зацікавити аудиторію, як тільки вона потрапляє на ваш веб-сайт. Тож високоякісні зображення у верхній частині сайту зроблять це. Це створює позитивне враження, яке змушує глядачів залишатися і досліджувати.

Як зображення для статей блогу


3. Використовуйте для створення більш привабливої ​​інфографіки

Існує стратегія використання інфографіки. Якщо вони виконані добре, вони повинні відображати ваші дані чесним і прозорим способом. Результат – формування довіри до вашого бренду. Однак діаграма або таблиця можуть бути занадто складними для розуміння.

Варто подумати про використання ілюстрацій поряд з інфографікою. Це може принести задоволення і часто робить графіку більш зрозумілою.

Як зображення для статей блогу
https://dribbble.com/shots/5979747-Starbucks-Infographic/attachments/11169813?mode=media

4. Як зображення для статей блогу

Блоги призначені для того, щоб аудиторія зберігала детальну інформацію про ваш бренд. Однак стіна з текстом може бути нудною для більшості з нас. Ми можемо лише очікувати, що аудиторія буде переглядати текст, якщо він не цікавий візуально.

Використання зображень допоможе «нарядити» статтю. Але індивідуальна ілюстрація додасть їй більше характеру. Це має бути щось, що водночас має відношення до змісту та привабливе. Разом вони можуть допомогти залучити ваших читачів, покращивши їхнє розуміння вашої теми.

Як зображення для статей блогу


5. Використовуйте для розсилок електронною поштою

Змусити одержувача читати інформаційний бюлетень вашого бренду може бути складно. Мабуть, у їхній поштовій скриньці вже забагато. Отже, грайливі ілюстрації на замовлення покажуть, наскільки відрізняється ваш бренд. Тут ви можете використовувати ілюстрації як інструмент розповіді. Це може певним чином вплинути на те, як клієнт взаємодіє з електронною поштою, спонукаючи їх дізнатися більше.

Читайте також:  16 прикладів ілюстрацій веб-дизайну
Використовуйте для розсилок електронною поштою
https://reallygoodemails.com/emails/small-steps-for-a-smoother-shave

6. Для екранів для вступу

Запускаєте програму чи службу? Представлення покрокової інструкції з обмеженою візуальною привабливістю може бути нудним. Це також  стосується першого разу, коли користувачі взаємодіють із вашим додатком. При цьому ці екрани повинні бути привабливими, де це можливо.

Клієнти з більшою ймовірністю потраплять у процес, якщо побачать щось веселе в дизайні. Ілюстрації роблять процес адаптації набагато приємнішим і простим.

Для онбордінгових екранів
https://dribbble.com/shots/16909461/attachments/11976929?mode=media

7. Для креативних публікацій у соціальних мережах

Маркетинг у соціальних мережах може бути ефективним, але лише тоді, коли ви вмієте робити це правильно. Люди, які переглядають соціальні мережі, очікують чогось легкого для перетравлення. Зробити це важливо, щоб допомогти їм зрозуміти ваш бренд з часом. Додавання ілюстрацій позбавить вас від надмірної уваги до текстового вмісту. Це також означає, що зображення можуть допомогти вашій аудиторії знайти резонанс з вашим брендом. Це ідеальний спосіб представити бренд без зайвих зусиль.

https://dribbble.com/shots/16814145-UX-Y-all-Digital-apps/attachments/11869909?mode=media

8. Для рекламних банерів і плакатів

Переконливі ілюстрації можуть посилити будь-яке повідомлення. Проте рекламні банери та плакати дещо обмежені своїм розміром. Тому дуже важливо представити візуал, який змусить людей натиснути. Ось тут-то і з’являється універсальність ілюстрацій. Ви можете використовувати їх, щоб передати гумористичний, химерний або цікавий матеріал.

Ілюстрації
https://dribbble.com/shots/10341327/attachments/2203332?mode=media

9. Робити аватари

Аватари – це не просто веселі зображення профілю, щоб розважити аудиторію. Вони також ефективні для представлення тону вашого повідомлення та вашого бренду. Наприклад, більшість із них пропонують вашу грайливу сторону як бренду. Оскільки вони є графічним зображенням вашої персони, важливо не бути загальним. Ви можете створити щось більш стильне та вражаюче за допомогою ілюстрацій. Існує безліч дизайнів, які привернуть увагу відвідувача до вашого аватара.

Ілюстрації


10. Для пакування продукту

Потужни дизайн упаковки є ключовою частиною підтримки повідомлення вашого бренду. Будь-яка чудова історія бренду враховує деталі. Упаковка вашого продукту – це ще одна можливість продовжувати розповідати цю історію. Додавання ілюстрацій, пов’язаних з наративами вашого бренду, може зміцнити вашу ідентичність. Це часто призводить до кращого запам’ятовування вашого бренду.

Читайте також:  Сила тіней в ілюстрації до книжки-картинки
Бренд з креативними ілюстраціями
https://www.behance.net/gallery/131173689/TEABAG-Miaow-Woof-

Щоб створювати доречні та ефективні ілюстрації, ви повинні чітко розуміти, що ви робите. Вам доведеться попрацювати над дослідженням різних стилів ілюстрацій, щоб доповнити вашу стратегію бренду.

Бренд з креативними ілюстраціями
https://dribbble.com/shots/11120573-Socially-Distanced-Pals-Soda-Cans/attachments/2721845?mode=media

Розвивайте свій бренд за допомогою креативних ілюстрацій

Ілюстрації бренду можуть зробити складні повідомлення простими. Вони також можуть додати бренду компанії характер і відчуття. Вони також допомагають вам краще донести свої наміри, цілі та бачення до аудиторії.

Ілюстрації покращують якість вашого бренду. Вони створюють миттєву привабливість і розвивають емоційні стосунки з вашою аудиторією. Ви можете використовувати ілюстрації, щоб підійти до свого бренду унікальним способом. Мета – залучити аудиторію та зробити її враження незабутнім.

Використання користувальницьких ілюстрацій також робить ваші повідомлення більш послідовними. Використовуючи поряд із графікою та вмістом, ваші повідомлення часто мають більший вплив. Їх можна однаково використовувати на веб-сайтах та інших маркетингових каналах. Все це допоможе відобразити вашу особливу індивідуальність як бренду.


Працюйте рука об руку з графічним дизайном та ілюстраціями

Графічний дизайн та ілюстрація включають багато однакових інструментів і навичок. Однак у них є свої відмінності.

Графічний дизайн зосереджується на об’єднанні графічних елементів і зазвичай використовується в комерційних цілях. Ілюстрації часто більше стосуються розповіді. Вони зображують свободу у використанні штрихів, ліній, кольорів та інших елементів мистецтва, щоб розповісти цю історію.

Застосування графічного дизайну та ілюстрацій у кампаніях бренду допоможе вам розповісти багатшу історію. Ваші клієнти також можуть легше запам’ятати його. Люди візуально орієнтовані. Отже, можливість запропонувати обидва варіанти може зробити ваші кампанії більш ефективними.

Використання обох варіантів не повинно бути складним. Мета – створити залучення. Використання ілюстрацій допомагає вам бути більш людяними і менш роботизованими. Це не завжди легко, коли рекламуєте свій бренд, але трапляється часто! Ви повинні показати емоції, які стоять за всіма вашими маркетинговими матеріалами, щоб аудиторія могла порозумітися.

Хоча побачити, коли вони збігаються, може бути складно, використання ілюстрацій з графічним дизайном є перевагою. Максимально використовуйте графічний дизайн та ілюстрації, і ви матимете більш змістовні кампанії. Це також забезпечить найкращий досвід для ваших клієнтів.