Чому хороший дизайн перетворює

Чому хороший дизайн перетворює

Індивідуальні ілюстрації допоможуть вам виділитися на конкурентному, переповненому ринку. Попрощайтеся з використанням стандартних стокових зображень.

Хочемо ми того чи ні, але зараз ми живемо у світі, де правила маркетингу та реклами постійно змінюються.
Інтернет переповнений конкурентами, і це змушує компанії усвідомлювати, що вони повинні покращувати свої маркетингові стратегії та  свій контент. Недостатньо випустити таку ж маркетингову компанію, як і всі інші. Як власнику бізнесу, вам потрібно навчитися адаптуватися та не відставати від непередбачуваного світу маркетингу та реклами.

Дизайн ілюстрації

Тут ви можете використати власну ілюстрацію з користю. Ваші ілюстрації можуть описати те, чого не можна сказати словами, покращуючи спосіб спілкування з цільовим ринком, а отже, вищий потенціал для підвищення загальної вартості вашого бізнесу.


Важливість хороших ілюстрацій

Зараз на дуже конкурентному ринку ви не можете покладатися лише на загальні стокові зображення. Вам слід докласти зусиль, щоб створити індивідуальні ілюстрації, які допоможуть нагадати людям про ваш бренд і змусять їх відвідувати ваш сайт або профілі в соціальних мережах замість ваших конкурентів.

У маркетингу ілюстрації можуть сказати більше тисячі слів. Це ідеальний інструмент, щоб донести ваше повідомлення, коли у вас обмежений час і ресурси. У цей вік інформаційного перевантаження концентрація уваги низька. Часто підприємствам просто потрібен дуже короткий, але ефективний спосіб висловити свою думку без зайвих деталей.

Якщо на даний момент ви не впевнені, чи будете використовувати ілюстрації для свого бізнесу, то ця стаття для вас. Читайте далі, щоб дізнатися про деякі переваги використання ілюстрацій замість одних лише слів для ефективного спілкування з клієнтами. Крім того, ми дамо вам кілька порад щодо дизайну ілюстрацій, які можуть допомогти вам створити ефективний маркетинговий контент і заставу.


Навіщо використовувати ілюстрації для свого бізнесу

Кожен власник бізнесу повинен знати важливість ілюстрацій для свого бізнесу та знати, чому користувацькі ілюстрації краще, ніж звичайні зображення, доступні в Інтернеті. Щоб зробити це зрозумілішим кожному підприємцю, ми перерахували десять переваг індивідуальних ілюстрацій для бізнесу.

Дизайн ілюстрації

1. Допомагає зміцнити довіру до вашого бренду

Використання ілюстрацій дає потенційним покупцям більш чітке уявлення про особливості та переваги вашого бренду. Це допоможе вам зміцнити довіру і змусити їх краще зрозуміти ваш бренд, щоб вони відчували себе впевненіше, що ваш продукт відповідає вимогам і обіцянкам. Крім того, ці ілюстрації дозволяють вам продемонструвати ваше бачення та ваші цінності як компанії, що змушує ваш цільовий ринок ще більше довіряти вашому бренду.


2. З’єднайте вас зі споживачами

Хороша ілюстрація на замовлення допомагає споживачам зв’язатися з компаніями та продуктами, які вони зацікавлені придбати. Ваші користувацькі ілюстрації не обов’язково повинні бути милими чи жартівливими. Іноді прості намальовані на замовлення об’єкти, такі як зображення кавового кухля, можуть допомогти споживачам зрозуміти, про що йдеться у вашому продукті. У сучасному світі, де підприємства та споживачі завжди в дорозі, користувацькі ілюстрації можуть допомогти підприємствам орієнтуватися на конкретну аудиторію та гарантувати, що їхнє повідомлення передається ефективно.

Читайте також:  16 прикладів ілюстрацій веб-дизайну

Індивідуальні ілюстрації для вашого бізнесу — це неймовірно корисний і вигідний спосіб спілкування з клієнтами на більш особистому рівні та надихати їх придбати ваш продукт або скористатися вашими послугами.


3. Допоможіть досягти успішних показників конверсії

Хороші користувацькі ілюстрації не тільки допомагають підприємствам зв’язуватися зі споживачами, вони також допомагають компаніям досягати вищих коефіцієнтів конверсії та продажів. Ілюстрації, виготовлені на замовлення, допоможуть вашій компанії виділитися з-поміж інших конкурентів і запам’ятатися в очах клієнтів. Крім того, використання ілюстрацій у ваших рекламних матеріалах може дати споживачам уявлення про те, чого їм слід очікувати, коли вони зроблять покупку. Ваші високі коефіцієнти конверсії визначають успіх вашої маркетингової кампанії для вашого бренду.


4. Виділитися з-поміж конкурентів

За допомогою індивідуальних ілюстрацій компанії можуть виділитися серед конкурентів. Замість використання тих самих зображень, які використовують усі інші, індивідуальні дизайни є унікальними та адаптованими для вашого бізнесу. Це дає вам перевагу перед конкурентами без необхідності витрачати багато грошей на покупку преміальних стокових зображень. Гарне мистецтво на замовлення зробить ваш веб-сайт або продукт незабутнім і покаже споживачам, наскільки ви унікальні в порівнянні з іншими компаніями у вашій галузі. Дизайн ілюстрації


5. Збережіть вас від зайвих витрат

Завдяки нестандартному дизайну вам не доведеться платити високі ціни за спеціально розроблені об’єкти, які ви можете використовувати для свого маркетингового забезпечення. Багато веб-сайтів ілюстраторів на замовлення сьогодні пропонують розумні пакети для малих і великих компаній, які шукають унікальні ілюстрації. Простіше кажучи, використання користувальницьких зображень — це чудовий спосіб рекламувати чи продавати свою компанію без шкоди для банку.


6. Зробіть своє повідомлення більш цікавим

Вже відомо, що люди приділяють більше уваги графіці, ніж тексту. Ось чому використання ілюстрацій стало необхідністю, щоб заохочувати людей купувати ваш продукт, а не продукт вашого конкурента. Ці ілюстрації також приваблюють людей, які переглядають рекламу, щоб швидше зрозуміти продукт, навіть при мінімальному скануванні тексту, який ви включили у свій рекламний матеріал.


7. Покращуйте імідж своєї компанії

Коли підприємства використовують індивідуальні мистецтва, вони можуть показати споживачам, наскільки унікальний їхній бізнес, і покращити загальний вигляд своєї компанії. Ці користувацькі ілюстрації тепер мають різні функції, такі як анімація та звукові ефекти, які потенційно можуть зробити ваш бренд кращим в очах вашої аудиторії. Використання користувацьких ілюстрацій може допомогти вам створити ідентичність вашого бренду, водночас дозволяючи донести цінності, які ви хочете поширити на свою аудиторію.

Дизайн ілюстрації


8. Ілюстрації можна використовувати в самих різних ситуаціях

Що робить індивідуальну ілюстрацію такою чудовою, так те що ви можете використовувати її в різних маркетингових засобах і зусиллях. Ви можете використовувати ілюстрації практично будь-де: від веб-сайтів до візиток і вивісок. Вони можуть допомогти вашому бізнесу донести своє повідомлення до споживачів у всіх можливих засобах масової інформації, включаючи газети, журнали, рекламні щити, телебачення та Інтернет. Вам не потрібно замінювати власні ілюстрації щоразу, коли ви рекламуєте або продаєте. Небо — це межа, коли справа доходить до використання ваших власних ілюстрацій, і все, що вам потрібно зробити, — це подумати, як правильно це виконати.

Читайте також:  11 принципів дизайну (і як їх використовувати)

9. Вони доступні

Якщо у вас немає необхідних творчих навичок або досвіду для створення власних ілюстрацій, не варто хвилюватися, оскільки ілюстрації дуже доступні на різних веб-сайтах ілюстрацій. Лише за кілька кліків ви вже можете отримати доступ до дизайну, який вам потрібен для вашого маркетингового вмісту. Просто переконайтеся, що ви знаєте, що ви хочете включити у свій дизайн, щоб в кінцевому підсумку не створювати контент, який заважає очам вашої аудиторії.


10. Удосконалюйте свій дизайн

Індивідуальні ілюстрації можуть покращити загальний вигляд матеріалів, якими ви ділитеся зі своїм ринком. За допомогою спеціального дизайну ви можете зробити свій вміст унікальним. Хороші користувацькі ілюстрації виділяють вас серед конкурентів і допомагають зв’язатися зі споживачами, те що ви не змогли зробити звичайними графічним артом, таким як мультфільми та кліпарти. Ці ілюстрації також роблять ваш контент більш живим, збільшуючи шанси людей затриматися у вашому профілі, ознайомитися з іншим вмістом і, та перетворяться на продажі.

Тепер, коли ви знаєте, чому ілюстрації важливі для вашого бізнесу, наступний крок — знати, як їх зробити. Читайте далі, щоб дізнатися більше порад щодо дизайну ілюстрацій та інструментів ілюстрацій, які допоможуть вам виконати роботу.


Як створити гарну ілюстрацію?

Illustration design

1. Мати трохи натхнення

Надихаюча ідея – це те, з чого все почнеться. Куди б ви не пішли, завжди знайдеться хтось, хто створить щось, чому ви можете навчитися. Чи то музика, мистецтво чи їжа, якщо вони вас цікавлять, то подивіться, чому вони працюють.

Ваша ідея може бути чимось базовим, але унікальним. Навіть якщо вам потрібна оригінальна концепція, це допоможе відвідати профілі інших ілюстраторів на Pinterest або Instagram, щоб отримати натхнення.

Ви також можете прочитати деякі блоги, пов’язані з дизайном, які можуть викликати деякі ідеї для вашого дизайну ілюстрацій. Важливо, щоб ви спостерігали, а потім ви можете об’єднати всі свої спостереження зі своєю особистою ідеєю, щоб створити концепцію ілюстрації.


2. Зробіть свою концепцію простою

Створюючи логотипи, графіку та інші ілюстрації для вашого бізнесу, важливо, щоб усе було просто. Ви повинні зосередитися на створенні професійного та чистого дизайну, який не пригнічує та не бентежить ваших клієнтів, але переконайтеся, що ілюстрація все ще передає те, що хоче сказати ваш бренд.

Деякі люди створюють складні дизайни з кількома кольорами та елементами, які можуть бути приголомшливими та відірвати від фактичного повідомлення, яке ви намагаєтеся зобразити. Це часто бентежить вашу аудиторію щодо того, хто ви і чим займаєтесь, замість того, щоб змусити їх запам’ятати назву вашої компанії чи лінійку продуктів.

Читайте також:  Розробка дизайну персонажів та поради щодо дизайну персонажів

Замість цього дотримуйтеся одного або двох кольорів для свого логотипу, а все інше нехай буде простим. Якщо ви захочете додати більше кольору пізніше, це варіант, але до цього часу розумно перестрахуватися.


3. Розумно використовуйте форми та кольори

Один із найпростіших способів створити унікальний дизайн – це використовувати форми, які не схожі на інші. Виберіть форми, які, на вашу думку, відображають індивідуальність вашого бренду, і грайте з ними, поки не придумаєте щось, що має сенс.

Крім того, використовуйте палітру, яка дозволить аудиторії легше запам’ятати ваш бренд. Вибираючи кольори, переконайтеся, що вони відповідають особистості вашого бренду та створюють гарне поєднання. Ви завжди можете вибрати набір попередньо визначених кольорів із колірної схеми, щоб зробити це простіше для вас. Використання однакових відтінків кольору в дизайні сайту – це ще один спосіб створити унікальний досвід для відвідувачів, зберігаючи при цьому послідовність. Проявляючи свою творчість, завжди пам’ятайте про те, щоб ваші ілюстрації були послідовними.


4. Налаштуйте свої дані

Деталі – це ваші найкращі друзі, коли справа доходить до створення власних ілюстрацій. Незалежно від того, чи використовуєте ви їх як акцент, наприклад, на дизайні логотипів, чи робите їх частиною характеру свого продукту, вони змушують користувачів запам’ятовувати речі довше та довше звертати увагу, що добре для бізнесу. Маленькі деталі надають вашим ілюстраціям деяку унікальність, тому жоден інший бренд не зможе повторити вигляд, який ви створили для свого бренду.


5. Скористайтеся перевагами безкоштовних ілюстраційних веб-сайтів або програм

Багато людей з подивом дізнаються, що існує безліч способів виконати всі ці завдання, не маючи насправді навичок і досвіду графічного дизайну. Якщо ви власник бізнесу з обмеженими знаннями про дизайн, ви повинні знати, що існує безліч веб-сайтів ілюстрацій, які дозволяють створювати прості дизайни, не сплачуючи ні копійки.

Дизайн ілюстрації


Незалежно від типу вашого бізнесу, високоякісні індивідуальні ілюстрації корисні для вас, оскільки це можливість зв’язатися зі своїми клієнтами та показати їм, що вони повинні очікувати, коли отримають свій продукт. Ілюстрації можуть допомогти подолати розрив між інформацією, яку ви надаєте, і службою підтримки, яка потрібна людям, щоби повністю її зрозуміти.

Оскільки бізнес вступає в епоху, коли візуальні елементи мають значення, ми можемо очікувати, що на маркетингові матеріали та контент впливають різні дизайни, які так багато говорять про зовнішній вигляд, ідентичність та відчуття бренду.

І оскільки компаніям стає доступно все більше і більше можливостей для просування, ви повинні думати про різні способи підключити свій бренд до цільового ринку і, натомість, виграти дуже конкурентну маркетингову арену.