Як створити обкладинку для подкасту

Як створити обкладинку для подкасту

Можливо, ви думаєте, що обкладинка подкасту не має великого значення. Насправді це має велике значення, і ця стаття допоможе вам створити вбивчу обкладинку подкасту.

Перші враження впливають, навіть якщо мова йде про обкладинку подкастів. Обкладинка – це одна з речей, яка допоможе залучити слухачів. Вам потрібно виділитися з-поміж тисяч інших подкастів у вашій категорії, щоб залучити слухачів у свій дивовижний подкаст.

Щоб краще зрозуміти, чому це такий важливий аспект подкасту, ви повинні повністю зрозуміти все про те, що таке обкладинка подкасту.

Як створити обкладинку для подкасту
https://www.apple.com/apple-podcasts/

Що таке обкладинка подкастів?

Обкладинка подкасту — це ілюстрація, яка представляється аудиторії, яка візуально представляє ваш канал подкастів. Він завантажується в каталоги, де слухачі можуть дізнатися про ваше шоу. Ви можете бути збентежені, оскільки вам також потрібно завантажити логотип для свого подкасту, і більшість людей автоматично подумає, що це те саме.

Щоб прояснити ситуацію, обкладинка подкасту призначена виключно для представлення вашого каналу подкастів, тоді як логотип подкасту — це той, який можна більш гнучко застосовувати в різних матеріалах, включаючи обкладинку подкастів. Ви можете використовувати логотип для просування ділової сторони подкасту, наприклад, коли ви збираєтеся робити товар.


Обкладинка подкасту – розмір і вказівки

Тепер, коли ви повністю знаєте, що таке обкладинка подкастів, настав час детально розглянути, як створити дивовижну обкладинку для свого подкасту.

Природно, насамперед потрібно звернути увагу на розмір обкладинки подкасту. Найпопулярнішим каталогом є Apple Podcasts, але є й інші каталоги, як-от Spotify, Google Podcasts і TuneIn. Знання розмірів обкладинки в каталогах подкастів є важливим для того, щоб вони виглядали чудово та зроблять свою роль у залученні слухачів.

Як створити обкладинку для подкасту

Мінімальні вимоги до зображення відповідно до Apple Podcast становлять 1400 x 1400 пікселів, але на більшості платформ рекомендується стандартне зображення обкладинки розміром 3000×3000 пікселів, яке має бути у форматі PNG або JPEG. Зображення мають бути з роздільною здатністю 72 dpi і в кольоровому просторі RGB. Ви можете стиснути зображення, щоб оптимізувати його для мобільних пристроїв.

Ще одне обмеження, яке слід враховувати, полягає в тому, що обкладинка має бути квадратної форми. Завдяки цьому зображення працює як на високому, так і на широкому екрані. Квадратна рамка може бути складною, але це творче обмеження гарантує, що обкладинка буде добре виглядати на екранах, які обертаються як у вертикальному, так і горизонтальному напрямках.

Читайте також:  Чому хороший дизайн перетворює

Як створити обкладинку для подкасту

Обкладинка подкасту — це перше, що бачать слухачі, шукаючи ваш подкаст. Ось чому дуже важливо справити враження, коли справа доходить до дизайну цього візуала. Нижче наведено кроки, щоб створити обкладинку подкастів, яка привертає увагу та актуальна:

1. Дотримуйтесь Правил.

Крім рекомендацій щодо форматування, існують певні правила, яких необхідно дотримуватися при створенні обкладинки подкастів. У більшості каталогів розмитість зображень – велике ні. Також заборонені образи, лексика та будь-які посилання на наркотики. Логотипи спонсорів та невеликі деталізовані зображення не допускаються. Дотримання інструкцій гарантує, що ваш подкаст не буде вигнано з каталогів.

Як створити обкладинку для подкасту
https://open.spotify.com/genre/podcast-charts-top20-web

2. Виберіть характерний стиль.

Існує ряд візуальних стилів на вибір, коли мова йде про обкладинки подкастів. Ви можете використовувати ілюстрації, фотографії або навіть текстові обкладинки. Оскільки ваш подкаст має бути про ваш бренд, він також має відображати повідомлення, яке ви хочете передати. Стиль повинен дати слухачеві уявлення про тему, тон, характер і жанр вашого подкасту.

Дизайн обкладинки подкасту
https://dribbble.com/shots/15555709-Podcast-Cover

3. Надайте йому трохи кольору

Кольори, природно, впливають на зміст зображення. Ви повинні враховувати теорію кольору, додаючи кольори до обкладинки. Ви завжди можете використовувати кольори, які використовуєте для свого бренду, або ви можете вибрати інший, який відповідає суті вашого подкасту. Колірна температура, наприклад, може змінити настрій, тому вам доведеться вибирати теплі кольори, якщо ви хочете, щоб обкладинка виглядала енергійно та яскраво. Холодні кольори, з іншого боку, зроблять картину безтурботною, умиротвореною і спокійною.

Дизайн обкладинки подкасту
https://dribbble.com/mabbene

4. Виберіть найкращі шрифти.

Типографіка важлива, якщо ви додаєте слова до обкладинки. Стиль шрифту також говорить про природу подкасту. Шрифти із засічками, наприклад, є класичними і найкраще підійдуть до подкастів, які мають серйозний або професійний тон. Шрифти сценарію більш гуманістичні, тому їх можна використовувати для легких подкастів. Перебуваючи в цій темі, пам’ятайте, що не використовуйте багато шрифтів. Обкладинка подкасту зазвичай невеликого розміру, тому все повинно бути розбірливим, особливо тексти. Вибирайте шрифти, які читаються, але не відволікають. Він повинен доповнювати, а не псувати дизайн.

Обкладинка подкасту
https://dribbble.com/shots/7636016-The-Striving-Artist-Podcast-Cover

5. Додайте зображення хоста.

Один із способів зробити обкладинку вашого подкасту чітким – це використовувати фотографію ведучого на обкладинці. Ви можете додати трохи веселощів, розмістивши фотографію в карикатурі. Ви, швидше за все, привернете увагу глядачів, якщо вони знайдуть на обкладинці вигадливу фотографію.

Читайте також:  11 елементів сучасного дизайну веб-сайтів
Обкладинка подкасту
https://dribbble.com/shots/14967893-product-dissign-Podcast-Cover

Найкращі методи створення обкладинки для подкасту, яка вражає!

Щоб гарантувати, що обкладинка вашого подкасту спрацює на вашу користь, ось кілька чудових порад, які допоможуть вам:

1. Нехай ваш контент буде центром дизайну.

Майте чітке уявлення про свій контент, про що йдеться в темі та хто ваша цільова аудиторія. Основний дизайн повинен бути пов’язаний із змістом, щоб не заплутати слухачів. Це також один із найкращих способів одразу представити свій подкаст, щоб слухачі миттєво мали уявлення про те, чого очікувати від вашого подкасту.

2. Подбайте про свою аудиторію.

Наразі ви повинні мати уявлення про своїх ідеальних слухачів. Знання персони свого слухача дозволить вам створити обкладинку, яка буде найбільш привабливою для нього. Так само, як підготовка контенту для певної аудиторії, обкладинка має бути розроблена таким чином, щоб цільова аудиторія могла зрозуміти та оцінити.

3. Менше – більше.

Зберігаючи дизайн простим і не захаращеним, насправді обкладинка стане легшою для розуміння та запам’ятовування. Не піддавайтеся спокусі додати занадто багато елементів, які, як правило, відволікають увагу. Пам’ятайте, що у вас є лише дорогоцінні секунди, щоб змусити аудиторію помітити вашу обкладинку, тому створіть чистий і обтічний дизайн замість того, щоб виглядати перевантаженим.

4. Залиште поле на краях.

Що зазвичай трапляється, коли обкладинка розташована занадто близько до краю, так це те, що індикатори відтворення, як правило, перекривають їх. Великий відступ гарантує, що можна оцінити все зображення . Ще одна причина, чому важливо залишати поле на краях, полягає в тому, що деякі платформи автоматично обрізають зображення, щоб воно відповідало програвачу.

5. Перевірте дизайн у темному режимі.

Більшість пристроїв і платформ автоматично перемикають екран у темний режим після заходу сонця. Найкраще буде побачити, чи виглядатиме ваш дизайн обкладинки чудово навіть на чорному або сірому фоні.

6. Пам’ятайте про свій бренд.

Завжди пам’ятайте, що ваш подкаст є продовженням вашого бренду. Ось чому брендинг повинен відповідати не лише типу вмісту, а й обкладинці. Він повинен відображати той самий голос і тон, що й бренд. кольори та стиль дизайну також мають відповідати вашому бренду, щоб залучити тих самих людей, що й ваша ціль. Ви також можете мати свій слоган і логотип, щоб спростити існуючій аудиторії розпізнавання вашого подкасту.

Читайте також:  Розробка дизайну персонажів та поради щодо дизайну персонажів

Натхнення/ідеї для обкладинки подкасту

Не можете дочекатися, щоб створити власну обкладинку? Ось кілька ідей для обкладинок подкастів, які допоможуть розкрити вашу творчість:

Досвід Джо Рогана

Обкладинка подкасту

Один погляд на цю обкладинку, і ви миттєво зрозумієте, що цей подкаст про те, щоб розсмішити людей. Використання комічної фотографії ведучих є візуально цікавим. Розміщення яскравого тексту робило його читабельним і виділяється, враховуючи, що центр ілюстрації вже був помітний.

Подкаст родючості

Обкладинка подкасту

Цей приклад показує, як використання відповідного шрифту підтримує весь дизайн обкладинки та його значення. Простий і розбірливий шрифт робить обкладинку привабливою і надає їй материнське відчуття.

Geeking Out

Обкладинка подкасту

Подкаст Geeking Out від National Geographic призначений для молодої аудиторії, тому для обкладинки його обкладинки використовується веселий та яскравий дизайн. Синій та оранжевий кольори роблять дизайн популярним, таким чином стає привабливішим для цільової аудиторії.

Дорогий мій

Обкладинка подкасту

Простий і зрозумілий дизайн робить цю обкладинку ефективною. Цей подкаст розповідає про те, щоб дати пораду молодшому слухачу, щоби чарівні ілюстрації працювали добре. Проста ілюстрація конверта з назвою, написаною на папері, підкреслює суть подкасту.

Книжковий клуб брокколі

Обкладинка подкасту

Простий, яскравий і зрозумілий дизайн безперечно працює, як і обкладинка подкасту Broccoli Book Club. Ілюстрації ідеально відповідають заголовку, а кольори використані відповідні. Текст також розбірливий, що робить малюнок цікавим.

Ваша черга… Почніть роботу над обкладинкою свого подкасту

Оскільки він відображає природу вашого подкасту, обкладинка є одним із способів виділитися серед інших каналів у тих же категоріях. Це не лише художній твір, а й вказуває на якість, тон та загальний вміст вашого подкасту. Він має служити вступом до того, чого очікувати від вашого подкасту та ваших гостей.

Слухачі, як правило, прокручують тисячі подкастів, тому ви повинні зацікавити їх чимось привабливим. Проявіть креативність і здивуйте слухачів приголомшливою обкладинкою подкастів, щоб представити свій канал.

Джерело