Very Peri

Колір року Pantone 2022 в дизайні – Very Peri

Привітайте Very Peri, колірний тренд Pantone у 2022 році! Колірні тенденції 2022 року покликані задати тон індустрії продуктів.

Щороку Інститут кольору Pantone оголошує наступний колір року. Цей прогноз кольорових тенденцій призначений для включення в бізнес. Багато компаній використовують його для маркетингу та створення продуктів, оновлюючи кольори для маркетингових матеріалів відповідно до наступного кольору року. Як світовий авторитет у сфері професійних стандартів мови кольорів, Pantone представив абсолютно новий синій відтінок для нового вибору «Колір року».

Для колірних трендів 2022 року обраний колір Very Peri або відтінок Pantone 17-3938. Ви можете очікувати, що вже під час святкування Нового року ви побачите потік візуальних маркетингових дизайнів із кольором 2022 року.

Колірні тенденції 2022 року


Значення психології кольорів у маркетингу

Кольори є одним із факторів, чому мозок розпізнає деякі риси, що стоять за об’єктом, включаючи продукти та бренди. Ось чому існують кольори, які мозок миттєво асоціює з певними об’єктами, і чому більшість людей приваблює до продуктів відповідного кольору. Ось як працює психологія кольору і причина, чому люди, які займаються маркетингом, одержимі прогнозами кольору року.

Як брендинг, так і маркетингові зусилля використовують науку разом із естетикою для того, щоб кампанії працювали. Асоціації мозку з кольорами дозволяють брендам ефективніше спілкуватися з аудиторією. Вибираючи ідеальну колірну палітру для брендування, клієнти можуть виправдати очікування від брендів. Майже кожен обирає модні кольори для своїх брендів, тому що вони створюють враження, що вони актуальні з часом. Тому не випадково більшість компаній щороку змінюють свої маркетингові кольори відповідно до тенденцій.

Кольори ефективні для спілкування на емоційному рівні. Вони гарантовано переконають, якщо їх правильно використовувати. Це важливо в маркетингу, але більш складним є знати, як використовувати психологію кольору на свою користь.

Колірні тенденції 2022 року
https://unsplash.com/photos/hrlPhAZLyN8

Важливість кольору року Pantone для брендів

Інститут Pantone проводить 23-й рік своєї програми «Колір року», і з моменту її запуску багато брендів чекають його прогнозів, щоб надихнути на новий рік маркетингових зусиль.

Для тих, хто працює в галузі маркетингу та виробництва, система відповідності Pantone (Pantone Matching System – PMS) може бути незнайомою територією. Зазвичай принтери просять кольори PMS щоби точно відтворювати кольори бренду, і кожен надрукований або виготовлений елемент буде мати точну відповідність кольору.

Певні кольори викликають емоції та відповіді, і вміння їх правильно використовувати може перетворити складні повідомлення в інформацію, яка легко засвоюється. Зазвичай психологію кольорів використовують як маркетингову стратегію, щоб викликати емоційні та психологічні реакції, які приносять користь бренду.


Використання кольору Pantone для бізнесу

Колір року від Pantone багато в чому впливає на бізнес. Він служить прогнозом тенденцій як для виробників, так і для споживачів. Перед визначенням кожного кольору року проводяться величезні дослідження. Це означає, що ви можете заощадити багато годин на багатогодинних маркетингових дослідженнях, щоб визначити, що споживачі захочуть у ваших рекламних матеріалах.

Читайте також:  Чому хороший дизайн перетворює

Використовуючи новий колір року, ваша аудиторія матиме краще сприйняття вашого бренду. Це виділить ваш бренд з-поміж конкурентів і допоможе досягти очікуваної реакції цільової аудиторії.

колірні тенденції
https://www.pantone.com/color-of-the-year-2022-tools-for-designers

Значення та символіка PANTONE 17-3938 Very Peri

Pantone 17-3938 або Very Peri – це блакитний відтінок, який насправді є барвінково-блакитним з відтінком яскраво-фіолетово-червоного. Це і радісний, і теплий відтінок, який є освіжаючим новим. Минулі кольорові тенденції були вибрані зі зразків Pantone, і це перший раз, коли для щорічного кольору року створюється абсолютно новий колір.

За словами Лорі Пресман, віце-президента Інституту кольору Pantone, «Very Peri відображає глобальні інновації та перетворення, які відбуваються» . Світ спостерігає інтенсивні зміни, починаючи від ізоляції протягом місяців і закінчуючи поняттями та стандартами нового нормального. «Колір року Pantone відображає те, що відбувається в нашій глобальній культурі, виражаючи те, що люди які  шукають цей колір, можуть сподіватися на відповідь», – додала вона.

Під впливом глобального бажання подолати нинішню пандемію та тривале екологічне занепокоєння, ці трансформаційні часи повинні зустрічатися з радісним настроєм, щоби  вижити. Very Peri чудово втілює нові починання своєю сміливою присутністю.

Very Peri має ту динамічну присутність, яка може розпалити творчість та уяву. Безтурботна впевненість, яку він приносить, підживлює сміливу цікавість, що дозволяє дизайнерам досліджувати динамічний віртуальний світ. Оскільки тенденції в метавсесвіті змінюються, вони також проявляються у фізичному світі. Колірні тенденції 2022 року встановлюють тенденції в багатьох галузях, включаючи мистецтво, технології, текстиль, моду та багато інших. Це якось ілюструє, як кольорові тенденції Pantone здатні поєднувати цифровий і фізичний світ разом.


Застосування: як використовувати колір року в дизайні

Вибір наступного кольору року вимагає ретельного розгляду та детального аналізу тенденцій. Є експерти з кольору, які насправді присвячують свій час ретельному вивченню нових кольорових впливів, перш ніж прийти до кольору, який буде глибоко резонувати з майбутніми тенденціями.

Very Peri має футуристичний вигляд, але також чудово виглядає на виробах ручної роботи. Ця універсальність створює гармонію нестримного вираження та експериментування. Ось кілька додатків, щоб продемонструвати, наскільки гнучкий Very Peri в різних сферах дизайну:

1. Дизайн інтер’єру/Домашній декор

Very Peri має якість інтенсивно заряджати енергією , яка підвищує усвідомлення здоров’я. Це надає відчуття грайливості темам дизайну інтер’єру та домашньому декору. Його відтінок може оживити простір, якщо додати його в незвичайні колірні поєднання. Його можна поєднувати з різними матеріалами, обробкою та фактурами. Ви можете додати його як акцент, щоб надати пофарбованій стіні яскравий колір.

колірні тенденції

Колірні тенденції 2022 року
https://www.bergerpaints.com/blog/decor-tips/how-to-add-pantone-colour-of-the-year-very-peri-into-your-home-decor

Very Peri також чудово поєднується з іншими відтінками. Ви можете поєднати його із зеленими тонами для вітальні, натхненної природою. Ліловий, теракотовий та інші приглушені відтінки також чудово виглядатимуть з Very Peri і створять збалансовану та затишну атмосферу для спалень. Ви навіть можете змішати цей відтінок з яскраво-жовтим і яскраво-рожевим, щоб створити веселу та творчу атмосферу в дитячих приміщеннях.

Читайте також:  11 елементів сучасного дизайну веб-сайтів

Тканини для штор, подушок та інших декоративних цілей також можна додати до відтінку Very Peri. Це чудові речі, які потрібно мати під рукою, якщо ви плануєте продемонструвати цей колір у своєму будинку чи офісі.

2. Модний дизайн

Цей відтінок барвінку демонструє молодість. Він ідеально поєднується зі стилем підготовки до школи, який, як очікується, стане трендом весняно-літнього сезону. Додавання контрастних кольорів, таких як зелений і жовтий, до асиметричних і структурованих посадок зробить одяг сміливішим, як це видно з осінньої колекції Valentino .

Колірні тенденції 2022 року

Пухливі сукні цього відтінку створюють свіжий і легкий літній образ. Цукеркові відтінки Very Peri на аксесуарах, таких як сумки через плече, намиста, окуляри тощо, створять шикарний і вишуканий образ.

2022 рік також стосується створення багатовимірних нарядів, як показано в колекції Saint Laurent осінь/зима. Металік і тепліші відтінки створюють сучасний і динамічний образ. Навіть Леді Гага, яка відома своїм легковажним стилем, одягла колір Very Peri в дуже екстравагантній і казковій манері під час британської прем’єри House of Gucci.

3. Веб-дизайн та дизайн додатків

Один із способів застосувати Very Peri в індустрії веб-дизайну та дизайну додатків — це надати векторам і героям мультфільмів загальний ремейк стилю. Аватари одягнені в модні вбрання барвінкового відтінку. Концептуальні ілюстрації з кольоровою схемою Very Peri – це так приємно бачити.

 

Колірні тенденції 2022 року
https://dribbble.com/shots/17250329-Pantone-New-Color-Of-The-Year-2022-Very-Peri
Колірні тенденції 2022 року
https://dribbble.com/ChristinaMelnic

Very Peri виражає довіру та креативність. Він демонструє добродушну теплоту, яка миттєво привертає увагу. Це робить його ідеальним відтінком для різноманітних мультимедійних та графічних додатків. Оскільки цей колір символізує стійкість і здатність пристосовуватися до змін, ілюстратори можуть похвалитися революційними творіннями, якими можна насолоджуватися цілий рік.

Графічні дизайнери також можуть розробляти готові до використання дизайни за допомогою шаблонів Very Peri і продавати їх маркетинговим командам.

4. Маркетинг і дизайн бренду

Повністю скасувати усталені фірмові кольори на користь нових кольорів, які щорічно оновлюються, може бути досить дорого і існує ризик. Коли справа доходить до маркетингу та дизайну бренду, відтінок Very Peri можна використовувати в різних маркетингових матеріалах, які мають швидший час виробництва та коротший життєвий цикл. Ви можете створювати оголошення з цим кольором, не змінюючи наявні кольори бренду. Ви можете пограти з численними концепціями дизайну як в онлайн, так і в друкованих ЗМІ.

Маркетинг і дизайн бренду
https://www.pantone.com/color-of-the-year-2022-tools-for-designers

Оскільки очікується, що люди будуть тяжіти до цього відтінку барвінку, було б чудовою ідеєю мати публікації в соціальних мережах, а також продукти та упаковку обмеженим тиражем у цьому відтінку.

Читайте також:  Що таке система проектування (дизайн система)?

5. Інше використання

Very Peri символізує бажання творити. Це чудовий колір, якщо ви хочете поекспериментувати з введенням сміливого відтінку в різноманітні продукти. Для початку, це веселий колір, який можна додати до аксесуарів робочого простору. Зробіть свій письмовий стіл вільним від безладу завдяки складним відділенням цього відтінку. Етикетка з тоном Very Peri для свічок, пляшок з водою та навіть аксесуарів для домашніх тварин ідеально підходить, щоб насолодитися розслаблюючими фіолетовими та лавандовими тонами з цими елементами першої необхідності.

Маркетинг і дизайн бренду
https://www.pantone.com/color-of-the-year-2022-tools-for-designers

Для тих, хто планує створити нову лінійку продуктів з темою Very Peri, може допомогти відзначити, що навіть інститут Pantone виробляє нові продукти щоразу, коли оголошується новий колір року. Деякі приклади цих товарів — кухлі, брелоки та спеціалізовані кольорові фішки.

6. Новизна/Тенденції

Оскільки колірні тенденції змінюються щороку, ви можете мати Very Peri як родзинку у створенні нових заяв. Індустрія краси та волосся однозначно виграє від цього тренду. Створення цілої колекції макіяжу з Very Peri як натхнення — чудовий підхід для роботи. Косметичні засоби для очей, волосся, нігтів і макіяжу з відтінком Very Peri в різних варіантах обробки та застосування, безсумнівно, стануть хітом.

Маркетинг і дизайн бренду
https://designervn.net/threads/pantone-cong-bo-mau-sac-cua-nam-2022-very-peri.12955/

До відтінків Very Peri також можна додати вироби домашнього виготовлення та декоративні принти. Навіть харчова промисловість, зокрема торти та тістечка, може створити чудові делікатеси Very Peri.

Як створити дизайн за допомогою Pantone 17-3938

Понад 10 мільйонів дизайнерів покладаються на продукти та послуги Pantone, щоб перетворити колір натхнення на реалізацію та зберегти послідовність кольорів для матеріалів для дизайну продукту. Щоб допомогти дизайнерам використовувати Very Peri у своїх дизайнах, Інститут кольору Pantone сформулював наступні чотири кольорові палітри:

  • Баланс . Поєднання теплих і холодних тонів, яке доповнює Pantone 17-3938. Деякі кольори в цій палітрі: приглушена глина, полірований бузок і зелений граніт.
  • Джерело. Приємне поєднання природних відтінків, таких як листя, синій яєчної шкаралупи та верхівка дерева.
  • Зірка шоу. Цей елегантний набір складається з нейтральних і класичних кольорів, таких як Cloud Dancer, Deep Taupe і White Sand.
  • Розваги. Хоча це, як правило, спокійний відтінок, Very Peri також можна зробити грайливим і яскравим за допомогою химерних кольорів Paradise Pink, Tourmaline і Tawny Orange.

Маркетинг і дизайн бренду

Твоя черга…

Кольори також вважаються формою спілкування та вираження. Новий колір щороку – це як давати кожному новий старт. Це шанс побачити нові тенденції у способі життя, соціально-економічних умовах та соціальних впливах в інноваційній перспективі.

Колірні тенденції 2022 року — це сезонний тренд, який ефективно використовує стратегію дизайну для візуальної ідентичності бренду. Охоплюючи жваву поведінку, Very Peri обіцяє цілий рік широких можливостей у вираженні ідей та емоцій.

Читайте також: 10 найкращих тенденцій графічного дизайну в 2022 році за версією Dribbble