12 тенденцій графічного дизайну та ілюстрацій в 2022 році

12 тенденцій графічного дизайну та ілюстрацій в 2022 році

Графічний дизайн та ілюстрації відіграють величезну роль в успіху будь-якого бізнесу. Вони не просто роблять бренд привабливим. Вони також створюють унікальну ідентичність, з якою можуть познайомитися їхні клієнти.

Добре розроблені матеріали для брендингу допомагають аудиторії зрозуміти цілі та бачення бренду. У свою чергу, все це допомагає бренду повністю розкрити свій потенціал. Це означає збільшення кількості взаємодій і конверсій.

З огляду на це, 2022 рік — чудовий рік для впровадження візуальної маркетингової стратегії. Це допоможе вам скористатися перевагами чудового графічного дизайну та ілюстрацій!

Чого нам очікувати у 2022 році?

З року в рік дизайнери шукають новітні тенденції, які вплинуть на процес дизайну. Що не змінюється, так це те, що прагне зробити графічний дизайн. Тобто, щоб щось просте виглядало виразним і зачаровувало водночас. Дизайнери прогнозують, що тенденції 2022 року відображатимуть нинішню ситуацію в суспільстві. Інший прогноз полягає в тому, що дизайн буде більш привабливим і розважальним.

1. Барвистий мінімалізм

У класичному мінімалізмі були поширені кольорові схеми, яким бракувало яскравості та кольорів. Зовсім недавно творці поєднали більш барвисті палітри з традиційним мінімальним стилем. Ця концепція стала перевагою, оскільки відкриває більше творчих можливостей.

тенденції графічного дизайну
Link

Крім кольорів, перевага буде віддана простим формам, які продовжують тенденцію 2021 року. Маркетологи вважають, що простота є більш ефективною для передачі повідомлень. Це може бути пов’язано з тим, що в ньому не так багато елементів. Прості лінії та візерунки добре поєднуються з приглушеними кольорами, щоб надати дизайну трохи життя, не перестараючись.


2. Психоделічна абстрактність

Часи хіпі повернулися з технікою абстрактної психоделії. Цей вид мистецтва відомий своїми складними абстракціями та кольорами. Дикі образи кивають на креативність, яку ми можемо асоціювати із вживанням психоделічних наркотиків того часу.

тенденції графічного дизайну
Link
приклади графічного дизайну
Link

За номінальною вартістю психоделічні конструкції — це викривлені форми та спотворені образи. Додавання складних симетричних елементів надає дизайну певний порядок. Якимось чином це створює інший сенс. Ми бачимо, що сучасний психоделічний дизайн більше схиляється до надії та порядку, ніж раніше.


3. Інклюзивні візуали

У 2022 році продовжується заклик до інклюзивності в дизайні. Дослідження соціальних упереджень було натхнене рухом Black Lives Matter. Показ різноманітності людського життя робить більш репрезентативний маркетингову стратегію. Інклюзивні візуальні елементи, як правило, мають більший вплив на представлення бренду. Інклюзивні візуальні елементи стали все більш поширеними, оскільки вони приваблюють будь-яку аудиторію.

Читайте також:  Чому найняти ілюстратора важливо для вашого бізнесу
приклади графічного дизайну
Link
приклади графічного дизайну
Link
ілюстраційні тенденції
Link

Ми можемо бути інклюзивними, використовуючи різноманітні візуальні елементи для нашого бренду. Це можуть бути значки та ілюстрації, які відображають більше рас, статей, типів статури тощо. Переваги широкомасштабні – ви можете охопити різноманітну аудиторію. Ви також можете заохочувати та залучати різноманітну робочу силу.

ілюстраційні тенденції
Link
ілюстраційні тенденції
Link

4. Візуалізація даних

Під час пандемії виникла потреба у візуалізації складних даних. Це проклало шлях до більшого поширення візуалізації даних. Ця тенденція вийшла за рамки індустрії охорони здоров’я та вийшла на ринок маркетингу. Маркетологи почали створювати прості, веселі візуальні дані для спілкування з клієнтами.

ілюстраційні тенденції
Link
тенденції графічного дизайну
Link

В епоху дезінформації споживачі очікують, що бренди будуть більш відповідальними. Тут допомагає відображення даних, які можна перевірити. Барвисті та привабливі діаграми та графіки є по всьому Twitter. Креативні візуалізації даних також є важливими для LinkedIn Marketing. Такі компанії, як Hubspot, створюють чудові візуалізації даних для своїх каналів Instagram. Якщо все зроблено добре, вміст із великою кількістю даних може бути веселим і не повинен бути нудним.


5. Класичні шрифти із засічками

Класичні шрифти із засечками є одночасно ностальгічними та елегантними. Іноді вони виглядають більш застарілими, ніж інші тенденції в цьому списку. Проте цього року вони успішно повернулися. Шрифти із зарубками все ще будуть дуже помітні в маркетингу 2022 року. Ви можете пояснити це тим, як вони звертаються до своєї аудиторії. Їх традиційне відчуття вселяє відчуття безпеки та комфорту. Вони мають заспокійливий ефект, який необхідний користувачам у світлі поточного хаосу, спричиненого пандемією.

графічний дизайн 2022
Link

Ваш бренд може створити відчуття безпеки, використовуючи шрифти із засечками. Одна річ, яку ви повинні перевірити, це відповідність вашим шрифтам із засечками. Ви повинні повністю прийняти використання шрифтів із засечками і зробити це частиною вашої маркетингової стратегії. Як і інші шрифти, ви захочете використовувати їх скрізь, щоб бути узгодженими. Це означає веб-сайт, соціальні мережі та будь-які інші візуальні елементи.


6. Фірмові меми

Ми можемо вільно пов’язувати фірмові меми з похмурістю, з якою ми всі зіткнулися під час пандемії. За допомогою мемів маркетологи можуть змінювати типи візуальних елементів, щоб створити тон, потрібний аудиторії.

Читайте також:  11 принципів дизайну (і як їх використовувати)

графічний дизайн 2022

Наряд аніматора Жасмін Валіцкіс «робота з дому» викликав резонанс серед тих, хто перебуває на карантині. Джазмін Валіцкіс/Twitter

Використання мемів для маркетингу зараз широко прийнято через його загальну легкість. Сучасна тенденція зосереджена на тому, щоб розважити аудиторію. Бренди можуть допомогти аудиторії на деякий час втекти від реальності за допомогою кумедних мемів. Внесення гумору у свій бренд – це чудово – це створює позитивне враження, яке триває.


7. Ретро-стайлінг

Ретро-стиль дуже естетичний і, за прогнозами, стане мейнстрімом до 2022 року. Багато дизайнерів погодяться, що Facebook та Instagram зіграли тут свою роль. Два гіганта соціальних мереж нещодавно представили більше ретро-фільтрів. Вони ідеально підходять для аудиторії, яка жадає ідеалізованого минулого. Вінтажні кольорові палітри та прості фігури зараз також широко використовуються для веб-проектів.

графічний дизайн 2022
Link

8. Приглушені кольори, натхненні природою

Додавання чорного, білого або інших кольорів до яскравого кольору може приглушити або приглушити яскравий відтінок. Колір часто може давати гучні, сплутані сигнали. Натомість приглушені кольори, натхненні природою, створюють відчуття ностальгії, комфорту та безпеки. Візьмемо LinkedIn як приклад. Компанія адаптувала приглушені відтінки, і це зробило їх елементи дизайну справжніми та зручними.

графічний дизайн 2022
Link
графічний дизайн 2022
Link

Приглушені кольори також будуть популярними в 2022 році через здоров’я та самопочуття. Після пандемії це стало більш важливим для багатьох. Приглушені кольори виглядають більш органічними і природними і є синонімом здоров’я. Окрім вмісту, ви можете використовувати ці кольори для упаковки, щоб вона виглядала екологічно.


9. Інтерактивний дизайн

Набирає популярності створення інтерактивних дизайнів для інтерфейсу користувача та графіки. Це пов’язано з тим, що споживачі шукають нових та кращих послуг. Інтерактивний дизайн забезпечує відчуття тактильності, завдяки чому він виглядає і відчувається справжнім.

графічний дизайн 2022

Знову ж таки, це все для розваги глядачів. Звичайно, ніщо не може бути більш привабливим, ніж покращений досвід роботи з брендом.


10. 3D Інкорпорація

Перехід до 3D – це не нова річ в індустрії дизайну, але вона з’явилася нещодавно в маркетингу. Використання 3D-дизайну в маркетингу — це величезний прорив, який має зрости у 2022 році. Зазвичай він включає поєднання плоских зображень із 3D-візерунками. В результаті виходить естетично приваблива картина, яка зачарує глядачів.

Читайте також:  UX ілюстрація об’єднує вміст, візуальні елементи та функції
графічний дизайн 2022
Link

3D-проекти створюють гіперреальні, реалістичні зображення. Це кричить інновацією та дає маркетологам реальну можливість вразити свою аудиторію.


11. Соціальні слайди

Слайди, створені спеціально для сторінок у соціальних мережах, стануть великими наступного року. Вони чудово виглядають на всіх платформах, але в основному використовуються в Instagram та LinkedIn. Вони також надзвичайно ефективні. Насправді вони можуть принести до 20 разів більше показів у порівнянні з плоскою графікою. Це тому, що інформація все ще захоплююча, але легко засвоюється з кожним слайдом. Чудова перевага слайдів у тому, що ви можете поєднувати як фотографії, так і відео. Це допомагає зробити вміст більш привабливим.

графічний дизайн 2022
Link

12. Оптимістично та весело

графічний дизайн 2022
Link

Хороша реклама – це завжди використання емоцій у позитивному світлі. Кінець пандемії поки невідомий. Отже, оптимістична кампанія неодмінно підвищить залучення.

У цей час багато з нас вітатимуть оптимістичні зображення після важкого періоду. Ви можете використовувати яскраві візерунки, радісні кольори і навіть чарівні смайли у своєму візуальному вмісті. Настроювана графіка ще краща, оскільки ви можете налаштувати її для найкращого вигляду та відчуття.


Тенденції графічного дизайну 2022 року більше зосереджуються на тому, щоб люди були на першому місці. Графічний дизайн завжди мав на меті зробити бренд особливим. Усі ці тенденції можуть допомогти зробити це своїми унікальними способами. Світ переживає зміну соціального та політичного ландшафту. Ці тенденції є одним із способів зробити найкращі кроки в якості бренду.

Щоб досягти цього, вам потрібно уважно вивчити свою аудиторію. Це дозволить вам краще зрозуміти їхні потреби. В результаті ви матимете принаймні більш чітке уявлення про те, як задовольнити ці потреби. Обов’язково враховуйте тенденції, які відображають їхні інтереси та очікування.

Щоб залишатися актуальним, ви також повинні бути адаптованими. Ви не повинні володіти одним стилем і сподіватися, що ваша аудиторія не занудьгує. Продовжуйте шукати можливості для розширення як своїх знань, так і навичок. Це означатиме, що ви завжди можете запропонувати щось нове. Це також означатиме, що ви краще адаптуєтеся до нових тенденцій.

Сподіваємося, що ця інформація про тенденції дизайну 2022 року допоможе вам розробити стратегію бренду!